Gamedust, wydawca firma brokerage just2trade, pod koniec stycznia zaprezentował nowy zwiastun trybu VR, a teraz zaprasza do wypróbowania darmowej wersji demonstracyjnej gry. Poczuj się jak operator wózka widłowego, testując produkcję, zarówno w pełnym trybie wirtualnej rzeczywistości, jak i korzystając z klawiatury oraz myszki bądź kontrolera. Gamedust prezentuje nowy zwiastun gry Best Forklift Operator, która pozwoli graczom sprawdzenie się w roli operatora wózka widłowego.

Gamedust, wydawca wyłącz system kopiowania transakcji ramm, prezentuje najnowszy zwiastun gry, który pozwala przyjrzeć się, jak tytuł będzie się prezentował w trybie Wirtualnej… Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej.

Best Forklift Operator z pełną premierą

Testowa wersja złoto weszło w 2021 r. z wysokimi oczekiwaniami jest tylko namiastką tego, jak prezentować się będzie jej pełna odsłona. Deweloperzy wciąż pracują nad wprowadzeniem elementów, na które zwracali uwagę gracze. Twórcy wprowadzili chociażby wsparcie dla popularnych kierownic. Wykonując precyzyjnie i szybko kolejne zadania, będziemy otrzymywać wynagrodzenie.

Jednak każda pomyłka i uszkodzenie skutkować będą karami finansowymi. Na tych, którzy wolą bardziej swobodną zabawę, czekać będzie natomiast tryb Arcade, który zapewni zdecydowanie więcej szaleństwa. Early Access Best Forklift Operator rozpoczął się na początku kwietnia na platformie Steam. Od tego czasu deweloperzy, między innymi dzięki opiniom i sugestiom graczy, wprowadzali kolejne aktualizacje rozszerzające i ulepszające wirtualny świat wózków widłowych.

Best Forklift Operator: Ruszył Early Access gry, której potrzebowaliście, ale o tym nie wiedzieliście

Ponadto dostępny jest tryb praktyki, który pozwoli na dokładniejsze zaznajomienie się ze sterowaniem pojazdem. Dzięki wersji demo można dobrze zapoznać się z grą, jeszcze zanim trafi ona do Wczesnego Dostępu. Ponadto dodane zostaną osiągnięcia Steam i tablice wyników, dzięki którym gracze będą mogli porównywać swoje wyniki, rywalizując o możliwie najwyższą lokatę w tabeli. Premiera pełnej wersji Best Forklift Operator odbędzie się 11 sierpnia 2022 roku. Demo symulatora dostępne jest na Steam w ramach festiwalu gier Next Fest.

Best Forklift Operator: Nowy wózek widłowy i otwarte przestrzenie już dostępne!

Best Forklift Operator to symulator, który da niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w roli operatora wózka widłowego. Od graczy zależeć będzie, czy łańcuch dostaw nie zostanie przerwany, a towary dotrą do fabryk i magazynów na czas. Twórcy z Setapp i wydawcy z Gamedust z radością ogłaszają oficjalną datę premiery pełnej wersji Best Forklift Operator, która aktualnie dostępna jest w ramach Wczesnego Dostępu. Pełna wersja symulatora wózka widłowego trafi do graczy już 11 sierpnia 2022 roku. Grając w trybie wirtualnej rzeczywistości, będziemy mogli poczuć się jak w prawdziwej maszynie, której opanowanie nie jest tak łatwe, jak może się wydawać. Na ten moment można wypróbować jeden wózek i wykonać nim cztery zadania.

Best Forklift Operator otrzyma tryb VR!

Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie. Best Forklift Operator już teraz można za darmo przetestować, pobierając demo na platformie Steam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *